Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Medvaržčių tipas
Žiūrėti daugiau
Storis
Ilgis
Žiūrėti daugiau
Pakuotė
Kainą
3 - 139

Medsraigčiai

Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 132 prekių
Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 132 prekių

Medsraigčiai lauko ir vidaus darbams.

Tik auksčiausios kokybės medsraigčiai jums.Nuolat tiekiame skydinių, karkasinių namų gamintojams medsraigčius pagamintus Norvegijoje, Italijoje, Danijoje ir kitų ES šalių. Todėl visi medsraigčiai turi reikiamus sertifikatus. Esame pritaikę prekių asortimentą nestandartinių gabaritų medienos konstrukcijoms todėl galite rasti net ir iki 50 cm ilgio medsraigčių.

Kokie būna medsraigčių tipai?

  • Įleidžiama galva, Medienos konstrucijoms vidaus patalpose. Plačiausiai naudojamas statybose medsraigčių tipas.
  • Įleidžiama galva, medienos konstrukcijoms lauke arba drėgnoje aplinkoje. Tinkami naudoti lauke arba drėgnoje aplinkoje.
  • Plačia galva, Medienos konstrucijoms, vidaus patalpose. Šie medsraigčiai dažnai naudojami skydinių namų gamintojų kai reikia jungti skydines detales. Plokčia galva tvirtai laiko jungiamas plokštumas.
  • A4 nerūdijančio plieno medsraigčiai. Specialiai pritaikyti naudodi agresyvioje aplinkoje. Tai būtų priepat sūraus vandens kur druskingumas ypač didelis. Galimi įvairūs dydžiai. Neradote sau tinkamo? Paskambinkite mums.
  • Medsraigčiai OSB arba MDP plokštėms. Plastikinėje juostoje, darbo našumui gerinti.
  • Terasiniai Medsraigčiai. A4 plieno arba pigesni su spec. Padengimu lauko darbams. Palaidi arba juostose.
  • Medsraigčiai Gipskartoniui sukti. Balto arba juodo metalo. Juostose ir palaidi.

TX arba TORX medsraigčiu galvutė?

Tai šešiakampė galvutė sukami medsraigčiai. Profesionalai jau senai tai įvertino. Nes dėl jos medsraigčiai įsukami žymiai lengviau. Įrankis neiššoka besukant iš medsraigčio galvutės. Esant ilgesniems dydžiams, rekomenduojame naudoti smūginį sukimą.

Neradote reikiamų medsraigčių?

Visada laukiame jūsų skambučių ! Pasikalbėsime ir rasime būdą kaip jums pagelbėti. Parduotuvėje matote tik mažą dalį medsraigčių iš tų ką galime pasiūlyti jums. Greit užsakome ir pristatome reikiamą didesnį kiekį. Neretais atvejais atvežame nemokamai medsraigčius i jūsų gamybines patalpas visoje Lietuvoje. Visada derinamės prie klientų pageidavimų, nes suprantame kaip tai svarbu jūsų verslui.

Atminkite, kad įkaltas medsraigtis laiko žymiai geriau nei įsukta vinis.

Medsraigčių sertifikatai kam jie reikalingi?

Setifikatas įrodo medsraigčių kilmę ir užtikrina, kad gaminys atitinka visus jam keliamus reikalavimus. Jei jūs exportuojate savo gaminius i kitas šalis tada jums jie būtini. Visada reikalaukite jo pardavėjo nes tai jūsų ramaus miego garantas.