Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Kainą
1 - 56

BCAA

Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 80 prekių
Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 80 prekių

BCAA AMINORŪGŠTYS – kodėl jos tokios svarbios?

Tikriausiai jau žinote, kad BCAA Aminorūgštys sudarytos iš trijų laisvųjų aminorūgščių.Treniruočių metu, jūsų raumenys sunaudoja daug visokiausių medžiagų ir kai jų jiems trūksta tada jie pirmiausiai ir suvartoja šias tris bcaa amino rūgštis. Kasdien mes valgydami gauname apie dvidešimt aminorūgščių kartu su maistu, bet kaip jau supratote būtent šios trys yra pačios svarbiausios ir pagrindinės nes jos panaudojamos pirmiausiai.

Kaip BCAA yra vartojamos?

  • BCAA Aminorūgštys vartojamos labai paprastai.Tik reikėtų atsiminti keletą pagrindinių taisyklių, kad Aminorūgštys suteiktu kuo didesnę naudą jūsų raumenims.
  • Visada rekuomenduojame atidžiai perskaityti kaip nurodo gamintojas vartoti jų pagamintas bcaa, nes dažnai kartu su jomis yra ir daug kitų papildomų papildų sportui, kuriuos vartojant netinkamu laiku galite ir nesulaukti taip trokštamo rezultato.
  • Sportininkai jau senai BCCA praminė raumenų statybine medžiaga.Todel jas reiketu vartoti netik sporto dienomis, bet ir laisvomis kai nesportuojate, nes jos būtinos raumens atsistatymui.Atminkite, kad geras poilsis prilygsta treniruotei.
  • Sportininkai profesionalai pataria. Kai sportuojate daug, sunkiai ir intensyviai būtina padidinti bcaa vartojimo kieki.
  • Patarimas jums. Miltelinės formos Bcaa Aminorūgštys dažnai būna pigesnės nei kapsulinės ar tabletinės formos dėl gamybos išlaidų. Galime jus užtikrinti, kad poveikis bus lygiai toks pats. Minusas tik tame, kad miltelinės formos bcaa būna nelabai skanios, bet rimtiems sportinkams tai nėra kliūtis. Taip supratote teisingai taip galima sutaupyti nes bcaa yra pakankamai brangus sporto papildas.

Kiek BCAA jums reiketu?

  • Pasikartosime, kad visada siūlome pasiskaityti ką rekomenduoja gamintojas. Nes kaikurių gamintojų Bcaa yra išfasuotos i mažesnes porcijas todel jos yra vartojamos dažniau arba priešingai.
  • Moksliškai yra apskaičiuota, kad jums turėtu užtekti 15gr. Bcaa jei sveriate 90kg. Primename, kad negalite suvartoti viso kiekio iškart, būtina paskirstyti Aminorūgštys proporcingai per diena. Nes raumenims jų reikia visada, o ne iškart visos paros porcijos.
  • Skaičiavimo sistema paprasta, 5gr Bcaa 30kg kūno masės. Šis skaičiavimas yra labai primityvus. Jei jūs esate tik pradedantis sportinkas tai šios skaičiavimo sistemos jums turėtų pilnai užtekti. Nes kūno svoris nelygus raumenų masei. Pažengę sportinkai suvartoja daugiau bcaa nes jų raumenų kiekis yra ženkliai didesnis.