Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Masturbatorius Nešvankios kalbosMasturbatorius Nešvankios kalbosMasturbatorius Nešvankios kalbosMasturbatorius Nešvankios kalbos
Masturbatorius Nešvankios kalbos
Masturbatorius Nešvankios kalbos
Masturbatorius Nešvankios kalbos
Masturbatorius Nešvankios kalbos
AprašymasKita informacija
Pipedream kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius ir visus saugumo reikalavimus atitinkančius seksui skirtus žaislus. Jų erotinės prekės yra 100% anti-alerginės, neturinčios ftalatų ir latekso. Saugūs ir jautriausiai odai.

Masturbatorius pagamintas iš Fanta Flesh medžiagos, kuri yra ypatingai minkšta, lanksti, tampri tarsi tikra žmogaus oda. Taip pat savo sudėtyje neturi kenksmingų ir toksiškų medžiagų. Jeigu reikėtų ją įvertinti penkiaženklėje sistemoje ji tikrai gautų apvalų penketą. 

Šis masturbatorius nėra tik prisirpęs užpakaliukas dėka savo išmanaus sugebėjimo komunikuoti masturbacijos metu su ją tenkinančiu partneriu. Kaip tai veikia? O gi masturbatoriaus gale yra mikroschema su HiFi garsiakalbiu, kuriame girdėsit moters aimanas atliekant tam tikrus veiksmus. Tokius kaip pliaukštelėjimas ir žinoma sueitis. Garsiakalbiu galite naudotis vos paspaudus vieną mygtuką ir norint tai daryti tyliai, kad niekas jūsų negirdėtų tereikia įdėti ausines. Taip pat jame yra įmontuota vibro kulka, kuri stimuliuos maloniomis vibracijos bangomis. 

Pats garsiakalbis įkraunamas USB jungtimi ir patogiai išimamas norint jį nuvalyti.

Rinkinyje taip pat rasite:

Lubrikanto, anti-bakterinio valiklio ir priežiūros pudros mėginukus. Ausinės. Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: TPR

Vaginalinės angos ilgis: 12,7 cm

Analinės angos ilgis: 11,4 cm

Masturbatoriaus matmenys: 15,2 x 10,2 x 17,1 cm

Vibracija: 1 lygis

Įkraunamas USB jungtimi

Išimamas garsiakalbis nėra atsparus vandeniui.

Atsparus vandeniui

]]>
Prekės kodas: MAL8701
Išmatavimai: mm

Masturbatorius Nešvankios kalbos

Pasirinkimas
Kiekis
129,99
2-3 d. d.
Liko tik 1 vnt.
Patikusios prekės
Nemokamas pristatymas
BUTTON