Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Kainą
0 - 299

Vibratoriai

Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 275 prekių
Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 275 prekių

Vibratoriai: kaip išsirinkti tinkamą?

Paskutiniu metu moterys vibratorius perka vis drąsiau, o kartais net ir paprašo tokio daikto dovanų. Vibratoriai gali būti labai įvairūs – vieni jų yra skirti G taško stimuliacijai, kiti pasižymi daugiafunkciniškumu, o ką jau kalbėti apie vibratorių dizaino įvairovę... Taigi, apsilankius erotinių prekių parduotuvėje neretai sutrinkama, ir kyla klausimas, kokios prekės galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti?

Vibratoriaus funkcionalumas

Vienas dažniausių pasirinkimų – tai G tašką stimuliacijai pritaikytas vibratorius, tačiau tuo tikrai nėra apsiribojama. Taip pat prekyboje galima rasti ir daugiafunkcionalumu pasižyminčių vibratorių, kurie tikrai patiks ištroškusioms dar intensyvesnių pojūčių. Vibratoriai taip pat gali turėti kelis skirtingus vibravimorežimus, o tai reiškia, kad moteris gali kontroliuoti pojūčių stiprumą.

Vibratoriaus dydis ir modelis

Vienas dažniausių pasirinkimų – tai „Rabbit“ tipo vibratoriai, tačiau jų modeliai gali būti kur kas įvairesni. Taip pat šios erotinės prekės gali atrodyti labai diskretiškai – niekas nė neįtartų, kad tam tikro sumanaus dizaino daiktas yra vibratorius! Šios prekės taip pat gali būti labai skirtingodydžio, tad kiekviena moteris gali pasirinkti tokį vibratorių, kuris geriausiai atitiktų jos poreikius.

Vibratoriaus gamintojas ir kaina

Niekam ne paslaptis, kad įvairios prekės gana dažnai yra pasirenkamos pagal jų gamintoją, tad vibratoriai taip pat nėra išimtis. Galima pasidomėti, kokių gamintojų produkcija yra geriausiai įvertinta, ir taip pat tokias prekes galima rinktis pagal jų kainą. Kadangi vibratoriai gana dažnai yra perkami internetu, galima pasirinkti dominantį kainų intervalą, ir tai padės dar greičiau atrasti tinkamas prekes.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Vibratoriai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, ir tai paprastai atsiliepia ne tik prekių kainai, bet taip pat ir jų patvarumui. Vibratorius gali būti pagamintas iš silikono ar plastiko, taip pat galima rinktis prekes, pagamintas iš stiklo, ir t.t. Vertėtų pasidomėti, ar vibratorius yra atsparus vandeniui ir su kokiomis baterijomis jis veikia. Tai įvertinusios tikrai galėsite rasti tokios produkcijos, kuri galėtų iš tiesų puikiai pateisinti jūsų poreikius.

BUTTON