Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Kainą
6 - 129

Pompos vaginai ir krūtinei

Rūšiuoti pagal:
Rodyti po: iš 30 prekių
Klitoriaus stimuliatorius Klit-Kiss -25% Klitoriaus stimuliatorius Klit-Kiss 16,3721,83 € Laikinai neturime
Vaginos pompa 3 Fröhle Intimate Vacuum Cups -25% Vaginos pompa 3 Fröhle Intimate Vacuum Cups 27,0936,12 € Laikinai neturime
Vaginos pompa Vagina Sucker -25% Vaginos pompa Vagina Sucker 23,7831,71 € Laikinai neturime
Rūšiuoti pagal:
Rodyti po: iš 30 prekių

Vaginos pompa – dar didesniam malonumui

Ateina laikas, kai miegamajame norisi išbandyti kažką naujo ir patirti dar daugiau svaiginančių akimirkų. Vaginos pompa gali padėti tą pasiekti, ir priežasčių, kodėl verta ją rinktis, yra ne taip ir mažai. Taigi, kokie yra didžiausi šių sekso prekių privalumai?

Rinkitės vaginos pompą, jei...

  • Norite be didelių pastangų pasiekti itin stiprų orgazmą;
  • Tiesiog dievinate klitorio glamones liežuviu;
  • Norite pasiekti dar didesnį susijaudinimą;
  • Norite patirti kažką naujo.

Kaip veikia vaginos pompos?

Šio prietaiso poveikis yra labai panašus į aistringus bučinius. Pompa vaginai užtikrina didesnį kraujo tekėjimą į intymias vietas, todėl užtikrinamas greitas ir tikrai stiprus susijaudinimas. Intymių vietų jautrumastampa kur kas didesnis, todėl moteriai tampa paprasčiau patirti klitorinį ir vaginalinį orgazmą. Svarbu yra ir tai, kad pompa pakeičia lytinių lūpų vaizdą, o tai gali garantuoti dar didesnį partnerio susijaudinimą. Šiuo įrenginiu naudotis yra labai paprasta ir saugu – tereikia spustelėti įjungimo mygtuką, ir galėsite mėgautis nepakartojamais malonumais. Nors kartais manoma, kad šiuo įrenginiu naudotis yra gana sudėtinga, tačiau tai tikrai nėra tiesa, ir tuo įsitikinsite pačios. Pompa vaginai apgaubia klitorį, lytines lūpas ir dalį makšties. Naudojantis vaginos pompa galima kontroliuoti oro srautą, kuris patenka į šias jautriausias vieteles. Be abejo, tai garantuos kur kas didesnį susijaudinimą ir galės padovanoti tikrai stiprų orgazmą.

Kaip išsirinkti vaginos pompą?

  • Vaginos pompos gali būti skirtos tik klitorio stimuliacijai, arba gali apimti didesnę jautrių vietelių dalį, todėl pasirinkite tai, kas jums atrodo tinkamiausia;
  • Šie įrenginiai gali veikti su įvairiomis baterijomis, tad renkantis pompą atsižvelkite ir į tai;
  • Kaina taip pat dažnai yra vienas svarbiausių kriterijų, tad galite pasirinkti prekių rūšiavimą pagal šį kriterijų;
  • Kitas svarbus dalykas – tai medžiaga, iš kurios yra pagaminta pompa. Kaip ir kiti sekso žaisliukai, jos gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų.
BUTTON