Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Kainą
8 - 200

Rinkinukai

Rūšiuoti pagal:
Rodyti po: iš 28 prekių
Rinkinys Nature Skin Lovers Kit -25% Rinkinys Nature Skin Lovers Kit 29,7739,69 € Laikinai neturime
Analinio sekso rinkinys Anal Affair -25% Analinio sekso rinkinys Anal Affair 31,4241,90 € Laikinai neturime
Žiedelių rinkinys Emotion cockring set -25% Žiedelių rinkinys Emotion cockring set 8,6511,54 € Laikinai neturime
Rinkinys Sex Action Box -25% Rinkinys Sex Action Box 24,9433,25 € Laikinai neturime
Rinkinys Toys So cute Set vibro toys -25% Rinkinys Toys So cute Set vibro toys 46,0961,45 € Laikinai neturime
Rinkinys Surprise Love Toy Set -25% Rinkinys Surprise Love Toy Set 49,7666,35 € Laikinai neturime
Sekso rinkinys Wild Berries -25% Sekso rinkinys Wild Berries 37,2449,66 € Laikinai neturime
Rinkinys Bad Kitty Vibrator Set 8-pcs -25% Rinkinys Bad Kitty Vibrator Set 8-pcs 40,3653,81 € Laikinai neturime
Rūšiuoti pagal:
Rodyti po: iš 28 prekių

Sekso prekių rinkinukai – intymi dovana įvairiomis progomis

Dažnai tenka geraipagalvoti, ką padovanoti savo antrajai pusei, kad įteikta dovana būtų pakankamai nekasdieniška ar intymi. Sekso prekių rinkinukai visada gali būti vienas palankiausių pasirinkimų, nes tokia dovana gali suteikti dar daugiau malonumo abiem partneriams, ir galite būti tikri kad tai leis patirti dar daugiau netikėtų įspūdžių miegamajame. Sekso prekių rinkinių pasirinkimas yra pakankamai didelis, tad dažnai kyla klausimas, kokią produkciją vertėtų pasirinkti. Taigi, į ką verta atkreipti dėmesį?

Kam yra skirti sekso prekių rinkinukai?

Jei sekso žaisliukų nėra tekę bandyti anksčiau, tokiu atveju puikiu pasirinkimu gali būti sekso prekių rinkinukai pradedantiesiems. Taip pat renkantis tinkamiausias prekes galima atkreipti dėmesį į tai, kam yra pritaikyti parduodami žaisliukai – klitorio, analinei stimuliacijai, ir t.t. Rinkiniai gali būti skirti patenkanti moterį arba abiem partneriams, taigi, verta atkreipti dėmesį ir į tai.

Kas sudaro komplektą?

Komplektą gali sudaryti vos pora sekso žaisliukų arba gausybė įvairių sekso prekių. Natūralu, kad didesni sekso prekių rinkinukai kainuos brangiau, tad renkantis tinkamiausią verta atkreipti dėmesį į tai, ar tam tikus rinkinyje esančius žaisliukus tikrai norėtumėte išbandyti. Turime sutikti, kad visų poreikiai yra labai skirtingi, taigi, pasvarstykite, kokių sekso žaisliukų rinkiniai galėtų geriausiai pateisinti jūsų poreikius.Jei šiuos sekso žaisliukus rinksitės internetu, aprašymuose tikrai rasite informacijos, kas sudaro siūlomus sekso prekių rinkinius.

Sekso prekių rinkinukų kaina

Sekso žaisliukų rinkinių kaina gali labai varijuoti, tad galite pasvarstyti apie tai, kokią pinigų sumą tam galite ir norite paskirti. Nedideli rinkinukai tikrai nekainuos labai brangiai, tad toks pasirinkimas gali būti puikia dovana ir be jokios progos. Galite būti tikri, kad toks pasirinkimas tikrai maloniai nustebins jūsų antrąją pusę, ir kartu galėsite pasimėgauti dar didesniais meilės teikiamais malonumais.

Sekso prekių rinkinukai paprastai yra supakuojami į dėžutes, todėl jums nereikės rūpintis, kaip gražiau pateikti tokią dovaną. Pirkti sekso prekių rinkinius paprastai kainuoja pigiau nei atskirai įvairias sekso prekes, taigi, tokia galimybė tikrai gali būti viena palankiausių.

BUTTON