Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Kainą
0 - 80

Kosmetika

Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 195 prekių
Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 195 prekių

Intymi kosmetika: kaip išsirinkti pačią tinkamiausią?

Aistrą gali padėti pakurstyti ne vien tik įvairūs sekso žaisliukai, bet taip pat ir intymi kosmetika, kurios pasirinkimas šiuo metu yra tikrai labai platus. Tai – lubrikantai, masažo aliejai bei feromonai, ir visa tai tikrai gali užtikrinti dar didesnė mėgavimąsi meilės teikiamais malonumais. Taigi, kaip išsirinkti tinkamiausią intymią kosmetiką?

Feromonai

Feromoniniai kvepalai lemia kur kas didesnį vyrų ir moterų seksualinį susijaudinimą, didina pasikvėpinusio asmens patrauklumą, atpalaiduoja ir nuramina. Taigi, nieko keisto, kad būtent feromonai yra viena populiariausių erotinių prekių, kurias nusprendžia įsigyti vyrai bei moterys. Renkantis šias prekes vertėtų atkreipti dėmesį į kelis kriterijus:

  • Kam yra skirti feromonai? Jie gali būti pritaikyti vyrams arba moterims, todėl renkantis šias prekes vertėtų į tai atsižvelgti;
  • Koks yra feromoninių kvepalų aromatas? Jei rinksitės prekes internetu, tokiu atveju skaitykite aprašymuose pateiktą informaciją, kuri padės paprasčiau nuspręsti, kokius kvepalus pasirinkti;
  • Kokia buteliuko talpa? Feromonai gali būti parduodami visainedidelės talpos buteliukais – pavyzdžiui, 5 ml, tačiau taip pat galite rinktis ir didesnės talpos feromonus.

Lubrikantai

Didžioji dalis lubrikantų yra skirstoma į dvi pagrindines grupes – vandens arba silikono pagrindo lubrikantus:

  • Vandens pagrindo lubrikantai gali būti naudojami ir tada, jei saugomasi prezervatyvu (silikono pagrindo lubrikantas tam nėra tinkamas). Vandens pagrindo lubrikantai yra natūraliausi, puikiai drėkina, tačiau turi ir vieną trūkumą – jų veikimas yra gana trumpas;
  • Silikono pagrindo lubrikantai yra lengvos tekstūros, neįsigeria į odą, todėl jų veikimas yra ilgesnis nei vandens pagrindo lubrikantų. Vis dėlto, ši intymi kosmetika negali būti naudojama tada, kai saugomasi prezervatyvais, ar kada naudojami silikoniniai sekso žaisliukai.

Masažo aliejai

Masažo aliejus puikiai tinka įžangai – turbūt sutiksite, kad partnerio prisilietimai labai jaudina, tad masažas gali būti tikrai puikiu aistrą kurstančiu užsiėmimu. Ši intymi kosmetika gali būti pasirenkama pagal jos sudėtį (jei esate alergiški, įsitikinkite, kad sudėtyje nėra alergiją sukeliančių komponentų), pagal kvapą, talpą, ir, žinoma, kainą – visada galite palyginti, kiek įvairūs masažo aliejai kainuoja skirtingose erotinių prekių parduotuvėse, ir tikrai atrasite tinkamiausius pasirinkimus.

BUTTON