Klientų atsiliepimai
Informacija
Dovanų kuponas
Patikusios prekės
Prisijungti arba registruotis
Filtruoti pagal
Prekės ženklą
Kainą
2 - 399

Fetišas BDSM

Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 253 prekių
Rūšiuoti pagal:
Puslapis:
Rodyti po: iš 253 prekių

Fetišas BDSM: kokios prekės yra populiariausios?

Kai norima paaštrinti pojūčius miegamajame, fetišas BDSM gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Sekso prekių parduotuvėse siūlomų tokių prekių pasirinkimas yra iš tiesų nemažas, tad kiekviena pora gali rasti labiausiai tinkančią produkciją. Taigi, kokios fetišo prekės yra laikomos pačiomis populiariausiomis?

Aistrą kurstantys drabužiai

Niekam ne paslaptis, kad labiausiai aistrą kursto būtent lateksas. Taigi, nieko keisto, kad dažniausiai būtent iš šios medžiagos yra gaminami įvairūs seksualūs drabužiai – korsetai, triko, suknelės, tamprės, kojinės, ir t.t. Jei norite dar labiau pakurstyti partnerio aistrą, galite neabejoti, kad lateksas padės tą padaryti. Erotinių prekių parduotuvėse iš šios medžiagos pagamintų seksualių rūbų pasirinkimas bus tikrai labai didelis, taigi, galėsite nuspręsti, kuriuos jų vertėtų įsigyti.

Antrankiai

Fetišas BDSM – tai fetišo apranga bei aksesuarai, kurie skirti dar stipresniems pojūčiams miegamajame. Viena populiariausių šių sekso prekių grupių – tai antrankiai, kurie puikiai tinka tiems žmonėms, kurie mėgsta būti užvaldomi savo partnerio. Taip pat antrankiai puikiai tinka ir toms poroms, kurioms patinka keistis vaidmenimis, todėl tokios erotinės prekės gali patikti praktiškai visiems. Erotinių prekių parduotuvėse siūlomi antrankiai yra saugūs naudoti bei atrodo tikrai patraukliai, todėl galėsite pasirinkti tokius, kurie jums patiktų labiausiai.

Botagas

Botagai – tai dar viena gana dažnai pasirenkama erotinių prekių grupė. Jei norite išbandyti kažką naujo ir užtikrinti dar stipresnius pojūčius, tokiu atveju botagas yra kaip tik jums. Galite būti tikri, kad erotinių prekių parduotuvėse siūlomi botagai yra saugūs, ir tikrai nesužeis jūsų partnerio, todėl išbandyti tokias prekes tikrai verta. Sekso metu naudojamas botagas gali tik dar labiau paaštrinti pojūčius, tad nieko keisto, kad šis pasirinkimas yra labai populiarus.

Kiti aksesuarai

Fetišas BDSM taip pat apjungia ir kutas sekso prekes, tokias kaip raiščiai, antkakliai, pančiai, ir t.t. Jei neapsisprendžiate, kokias fetišo prekes norėtumėte išbandyti, tokiu atveju galite pasirinkti erotinių prekių rinkinius, kurie bus iš tiesų puikiu pasirinkimu. Gana dažnai tokius rinkinius sudaro bent kelios fetišo prekės, todėl jas išbandę galėsite nuspręsti, kurios jų jums yra pačios priimtiniausios.

BUTTON